sk
Menu

Exteriérová kombi sauna De Lux Premium
Posuňte obrázok

Exteriérová kombi sauna s barovým pultom
Klasická sauna stavba sauny
Exteriérová sauna s Himalájskou soľou
Rodinná sauna s  s barovým pultom
Infra a fínska sauna a Himalájska soľná terapia
  • Exteriérová kombi sauna s barovým pultom
  • Klasická sauna stavba sauny
  • Exteriérová sauna s Himalájskou soľou
  • Rodinná sauna s  s barovým pultom
  • Infra a fínska sauna a Himalájska soľná terapia

Klasická kombi sauna s barovým pultom do exteriéru

Pre milovníkov klasického štylu, ktorí chcú vniesť pohodlie do príprody. Kombi sauna disponuje s jedným barovým pultom, a takto ponúka viacero možností sauna seáns napr. naliatia s koktélmi, s pivom.


Zážitky z kombi sauny 4 v jednom (fínska sauna, infra sauna, Himalájska soľná terapia,svetelná terapia). Kombi sauna je dodstupná i s riadičom na smart telefón.

Exteriérová kombi sauna s klasickým dizajnom a jedinečným barovým pultom

Saunovanie v exteriérovej saune sprostredkováva tradičný fínsky pocit zo saunovania, blízkosť prírody a pohodlie. Exteriérová kombi sauna De Lux Premium toto všetko pre Vás a Vašu rodinu poskytne vo vlastnej záhrade. Vďaka prvotriedného fínskeho dreva a originálnej saunovej peci Harvia budete bližšie k prírode. Interiér a vonkajší dizajn exteriérovej sauny slúži Vášmu pohodliu.Saunovanie je životný štýl. Rituál v rámci čoho sa človek dostane blízko k prírode a venuje čas rovnako telu aj duše.

Podľa lekárskych výskumov a stáročia preverenými skusenosťami pravidelné používanie sauny zlepšuje náladu, fyzicky aj psychicky osvieži. Od saunovania pokožka bude mladistvá.Každý már rád saunovanie, ale nie každý rovnako saunuje. Niekto má rád fínsku saunu a niekto radšej infrasaunu. Niekto már rád saunovanie po leziačky a niekto sa cíti pohodlne ak sedí. Niekto si rád oddýchne na hudbu a je kto radšej odpočíva v tichu prírody. Sauny iSauna sú priaznivé pre každého.Každý člen rodiny si v nej nájde svoj zážitok zo sauny.Nemáte dôdvod aby ste schovali saunu v dome. Všetko, čo je v interiérovej saune, sa dá vytvoriť aj v exteriérovej saune, len treba rátať s vonkajšou teplotou, respektíve s prírodnými prvkami.Podľa nárokov našich klientov postavíme saunu s funkciami fínska sauna, exteriérová kombinovaná sauna, alebo kompletný sauna domček, samozrejme s ohľadom na technické vlastnosti daného miesta.Naše sauny premium kvality sú vyhotovené podľa vlastnej projekcie a výroby. Unikátnym dizajnom Vám prinesieme účinky sauny vo forme záhradnej sauny v modernom prostredí v modernej formácií.


V prípade exteriérovej kombi sauny De Lux Premium môžete očakávať najlepšiu kvalitu a štýlový dizajn. V tejto ekluzívnej exteriérovej saune môžete rovnako užívať účinky infrasauny a fínskej sauny, pričom barový pult s chladnićkou na víno, s LCD televízorom, DVD prehrávačom a špeciálnymi reproduktormi služí Vaše pohodlie.

 


 

Vyžiadajte si svouju cenovú ponuku cez nasledovný formulár:

Tabuľka na žiadosť o ponuku/ Základné informácie označené hviezdou sú povinné!

Rozmery sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvoľte si svoj predstavený typ sauna domu:
Využitie
Kde by ste používali saunu v interiéri alebo v exteriéri:
Strecha
Vyberte si typ strechy
Exteriérové obloženia
Drevený obklad alebo drevený šindeľ:
Dvere
Vyberte si typ dverí:
Druh materiálu
Vyberte si typ obloženia:
Materiál lavice, opierky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obloženie terasy
Vyberte si typ obloženia:
Riadič
Vyberte si typ riadenia:
Zasklenie
Vyberte si typ zasklenia:
Opcie(môžete zaznačiť aj viac)
Hviezdna obloha do infrasauny:

Ďalšie pripomienky

Zaslanie žadosti o ponuku
Ponuka je informačného charakteru. Vyžiadajte si bez záväzné a bezplatné odborné poradenstvo.