sk
Menu

Exteriérová sauna Elegance Garden
Posuňte obrázok

Exteriérová sauna stavba sauny
Infra sauna a fínska sauna v jednom
Stavba sauny do exteriéru
Záhradná sauna, výroba sauny
Exteriérpvá sauna na základe individuálnych rozmerov
  • Exteriérová sauna stavba sauny
  • Infra sauna a fínska sauna v jednom
  • Stavba sauny do exteriéru
  • Záhradná sauna, výroba sauny
  • Exteriérpvá sauna na základe individuálnych rozmerov

Exteriérová sauna a Himalájska soľná liečba

Aj do menšej záhrady, na terasu postavená náročne vytvorená exteriérová sauna s funkciou pre udržanie zdravia môže byť partnerom pri oddychnutí si z každodenného stresu. Čo môže obsahovať jedna exteriérová sauna, sauna domček:
Fínska sauna, infra sauna, parná sauna, Himalájska soľná liečba, svetelná terapia.

 

 

Exteriérová sauna klenot našej záhrady

Fínska sauna postavená v záhrade je klenotom záhrady, preto je dôležité brať do úvahy pri stavbe sauny danosti miesta, rastlinstvo a hlavne životnýl štýl a zvyky saunovania zákazníka.

 

V každom prípade si stavba sauny vyžaduje individuálnu projekciu, odbornícku znalosť, bezchybný materiál a precíznu realizáciu. Najmä v prípade exteriérovej sauny, veď klenot našej záhrady je neustále vystavený poveternostným vplyvom.

 

Rozmanitý spôsob projekcie sauny umožní, aby bola exteriérová sauna šitá na mieru s prihliadnutím na danosti miesta, využitia a požiadavok zákazníka. Existuje mnoho dôvodov, prečo stále viac a viac ľudí sa rozhodne pre stavbu exteriérovej sauny. Kôli veľkosti miesta máme viac možností ohľadom dizajnu, umiestnenia sauny a nezabudnime na ten jedinečný zážitok zo saunovania v prírode čo nám poskytnú exteriérové sauny.

 

Účinky sauny sa dajú užívať len v dokonalej saune nech je to infrasauna, fínska sauna, parná sauna alebo himalájska soľná sauna. Sauna manufatúra iSauna Design s.r.o. stavbou exterierovej sauny Vám zabezpečí všetky štyri zážitky v jednom vzdušnom priestore. Môžete si užívať potné účinky fínskej sauny, paru, hÍbkový účinok infrasauny alebo priaznivé účinky Himalájskej soli, pričom sa môžete kochať v kráse vlastnej záhrady.


Pri umiestnení exteriérovej sauny, wellness sauna domčeka je vhodné myslieť aj na to, že ochladenie medzi dvoma saunovaniami môžeme podporiť so sprchou, ponornou kaďou prípadne relaxáciou vonku.

 

Všetko, čo je v interiérovej saune, sa dá vytvoriť aj v exteriérovej záhradnej saune, len treba rátať s vonkajšou teplotou, respektíve s prírodnými prvkami. Medzinárodný certifikát TÜV na kombinované exteriérové sauny v celej Európe získala len naša spoločnosť, preto venujeme osobitnú pozornosť popri dizajne a pohodliu tomu, aby ste si užívali v úplnom bezpečí účinky sauny so svojou rodinou.

 


 

Ak chcete exteriérovú saunu doma na základe individuálnych rozmerov, tak si žiadajte cenovú ponuku cez nasledovný formulár:

 

Tabuľka na žiadosť o ponuku/ Základné informácie označené hviezdou sú povinné!

Rozmery sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvoľte si svoj predstavený typ sauna domu:
Využitie
Kde by ste používali saunu v interiéri alebo v exteriéri:
Strecha
Vyberte si typ strechy
Exteriérové obloženia
Drevený obklad alebo drevený šindeľ:
Dvere
Vyberte si typ dverí:
Druh materiálu
Vyberte si typ obloženia:
Materiál lavice, opierky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obloženie terasy
Vyberte si typ obloženia:
Riadič
Vyberte si typ riadenia:
Zasklenie
Vyberte si typ zasklenia:
Opcie(môžete zaznačiť aj viac)
Hviezdna obloha do infrasauny:

Ďalšie pripomienky

Zaslanie žadosti o ponuku
Ponuka je informačného charakteru. Vyžiadajte si bez záväzné a bezplatné odborné poradenstvo.