sk
Menu

Prémiový sauna dom nadovšetko!
Posuňte obrázok

exteriérový sauna dom na mieru
prémiový sauna dom
exterierové sauny
drevené nástenné panely na mieru
exterierová sauna so sprchou
projektovanie dizajnovej steny na mieru
Tv stena na mieru
stavba sauny
stavba kombi sauny
exteriérový sauna domček
  • exteriérový sauna dom na mieru
  • prémiový sauna dom
  • exterierové sauny
  • drevené nástenné panely na mieru
  • exterierová sauna so sprchou
  • projektovanie dizajnovej steny na mieru
  • Tv stena na mieru
  • stavba sauny
  • stavba kombi sauny
  • exteriérový sauna domček

Aký dizajn, vybavenie, materiály a doplnky tvoria ručne vyrobený jedinečný saunový dom iSauna, ktorý je už ekvivalentom rodinného domu?

Ako výrobca luxusných sáun so špeciálnymi a inšpiratívnymi okamihmi budujeme cestu do budúcnosti . V  práve v takýchto okamihoch sa zrodil i  nový prístup k luxusu.

Ako inovátori v oblasti realizácie noviniek považujeme za dôležité aj zmeny, ktoré prispievajú k dokonalosti zážitku z iSauny v súlade s potrebami našich zákazníkov.

Moderný saunový dom v rovnováhe s prírodou

Aký dizajn, vybavenie, materiály a doplnky tvoria ručne vyrobený jedinečný saunový dom iSauna, ktorý je už ekvivalentom rodinného domu?

Ako výrobca luxusných sáun so špeciálnymi a inšpiratívnymi okamihmi budujeme cestu do budúcnosti . V  práve v takýchto okamihoch sa zrodil i  nový prístup k luxusu. Komfortný saunový dom postavený na mieru, ktorý Vám teraz predstavujeme je súčasne rodinný, športový, absolútne špičkový saunový dom s nadštandardným vybavením. Náš klient okrem závodenia kladie veľký dôraz aj na prírodu a zážitky blízke prírode a na zdravie.

Pri rekonštrukcii záhrady bolo dôležité okrem moderného vzhľadu použiť aj prírodné materiály.

Keďže sauna dom a vírivka boli umiestnené v strede záhrady, preto sme použili kanadský červený céder A +  kvality s moderným vzhľadom a  plechovú strechu antracitovej farby v prevedení na mieru.

Kvôli tomu, aby sme dosiahli kontrastnejší a industriálnemu vzhľadu boli niektoré cédrové prvky na vonkajšej ploche tiež natreté antracitovou farbou. Zadná stena sauny je jedinečná stena vyhotovená z  masívneho dreva, pomocou ktorej sme zmenili obvyklý vzhľad sauny.

Rovnakú dizajnovú stenu sme postavili na zadnej stene odpočíváne, pozdĺž s nepravidelne zapustenými LED pásmi  a túto líniu sme požili i pri streche. Dizajnová stena pokračuje aj na strope saunového domu.

Dve bočné steny sauna domu sú natreté tmavo šedo s kamenným efektový povrchu, do ktorého je vyrytá silueta športového vozidla špeciálnym osvetlením.

Náš klient okrem zážitkovej sprchy a WC mal aj jednu špeciálnu požiadavku  na ľadu studňu. Strojárenská časť zariadenia na výrobu ľadu je skryté, takže vidíme iba misku, ktorá drží ľad, a kohútik, ktorý vydáva ľad. Miestnosť má steny  tmavosivé, strop biely doplnený hviezdnou oblohou, má efekt ľadovej jaskyňe.

Špeciálnym riešením je, že na terasu sa dá dostať priamo zo sauny cez hliníkové posuvné dvere. Medzi spoločenskou miestnosťou a terasou sa nachádzajú tiež posuvné dvere. Jedna polovica terasy bola uzavretá, pod ktorou dostalo miesto vírivka. Priestor pred saunou je otvorený, takže terasa môže v lete slúžiť aj ako slnečná terasa.

Naše základné hodnoty, vrátane nekompromisnej kvality našich výrobkov a služieb, tvoria stabilný základ našej obchodnej filozofie. Zároveň ako inovátori v oblasti realizácie noviniek považujeme za dôležité aj zmeny, ktoré prispievajú k dokonalosti zážitku z iSauny v súlade s potrebami našich zákazníkov.

 

 „Čokoľvek môžeš urobiť, alebo snívaj, môžeš to začať. Odvážnosť má v sebe genialitu, moc a mágiu! “

(Goethe)iSauna Design Home - viac ako sauna

 

Tabuľka na žiadosť o ponuku/ Základné informácie označené hviezdou sú povinné!

Rozmery sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvoľte si svoj predstavený typ sauna domu:
Využitie
Kde by ste používali saunu v interiéri alebo v exteriéri:
Strecha
Vyberte si typ strechy
Exteriérové obloženia
Drevený obklad alebo drevený šindeľ:
Dvere
Vyberte si typ dverí:
Druh materiálu
Vyberte si typ obloženia:
Materiál lavice, opierky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obloženie terasy
Vyberte si typ obloženia:
Riadič
Vyberte si typ riadenia:
Zasklenie
Vyberte si typ zasklenia:
Opcie(môžete zaznačiť aj viac)
Hviezdna obloha do infrasauny:

Ďalšie pripomienky

Zaslanie žadosti o ponuku
Ponuka je informačného charakteru. Vyžiadajte si bez záväzné a bezplatné odborné poradenstvo.