sk
Menu

Privátny rodinný wellness saunový dom
Posuňte obrázok

rodinná sauna stavba
tieniace prvky z masívného dreva
prémiový wellness saunový dom doma
fínska sauna s parou
stavba prémiovej sauny
sauna wellness na mieru doma
rodinný wellness saunový dom
saunový dom s exkluzívnymi riešeniami
stavba kompletného sauna wellness
privátny wellness saunový dom
  • rodinná sauna stavba
  • tieniace prvky z masívného dreva
  • prémiový wellness saunový dom doma
  • fínska sauna s parou
  • stavba prémiovej sauny
  • sauna wellness na mieru doma
  • rodinný wellness saunový dom
  • saunový dom s exkluzívnymi riešeniami
  • stavba kompletného sauna wellness
  • privátny wellness saunový dom

Obývateľnú, domácku atmosféru vytvárajú naturalistické materiály, ktoré sú zvýraznené na veľkej ploche ako obklad. Fasádny tieniaci prvok so špeciálnym obklúkovým tvarom dodáva drevu štrukturálny vzhľad. Vertikálne časti tieniacého prvku z masívného kanadského červeného cédrového dreva zabraňujú pohľadom a zatienia tam, kde je to potrebné.

 

Okrem toho sme kládli veľký dôraz na dizajn exteriéru saunového domčeka.

Pool house

 

Naša nižšie uvedená referencia bola urobená na žiadosť klienta, ktorý je  vlastníkom pozemku v bezprostrednej blízkosti lesa. Jedinečné nápady wellness saunového domu sa nám podarilo zrealizovať na panoramatickom pozemku so starými stromami pri lese.

Privilegované danosti miesta inšpirovali návrh dizajnu so zameraním na prírodu  a použitie jedinečne navrhnutých, autentických cédrových fasád. Rodina trávi všetok svoj voľný čas v prírode, preto mala vyslovenú požiadavku, aby wellness projekt reflektoval túto ich vášeň.

Obývateľnú, domácku atmosféru vytvárajú naturalistické materiály, ktoré sú zvýraznené na veľkej ploche ako obklad. Fasádny tieniaci prvok so špeciálnym obklúkovým tvarom dodáva drevu štrukturálny vzhľad. Vertikálne časti tieniacého prvku z masívného kanadského červeného cédrového dreva zabraňujú pohľadom a zatienia tam, kde je to potrebné. Okrem toho sme kládli veľký dôraz na dizajn exteriéru saunového domčeka.

Priestranná, no krytá terasa ponúka dostatok relaxu   tu dostalo miesto aj rodinná vírivka.  Interiér aj exteriér saunového domčeka je možné využívať celoročne bez obmedzení. V lete je možné prednú a pravú stranu saunového domčeka plne integrovať s brehom bazéna a slnečnou terasou vďaka systému hliníkových posuvných dverí.

V ostatných častiach sezóny si vďaka izolačnému sklu môžeme užívať vnútorné wellness funkcie. V saunovom domčeku okrem iného dostalo miesto fitness kútik, kuchyňa s priestranným jedálenským kútom, media stena,  rodinná fínska sauna, tepidárium s jedinečnými lavicami a sprchovací kút.

Odkazujúc na koníček hlavy rodiny sme umiestnili do mediálnej steny na mieru také dizajnové prvky, ako je  na mieru, ručne vyhotovená silueta plachetnice v obklade s imitáciu kameňa a trofeu jeleňa na uzavretej strane terasy.

Privátny rodinný saunový dom je wellness domček, ktorý je ideálny na relaxáciu s priamym prepojením záhrady a spoločenskej zóny. Estetické prostredie sa realizovalo v blízkom vzťahu interiérov s okolitou krajinou.

Aj Vy rozmýšľate na realizácií exterierového sauna domu, rodinnom privátnom wellness? Alebo máte inú konkrétnu predstavu sauny?

 

Skontaktujte sa s projektorským tímo iSauna manufaktury a zrealizujme spolu saunu, sauna dom, wellness priestor Vaších snov!

Tabuľka na žiadosť o ponuku/ Základné informácie označené hviezdou sú povinné!

Rozmery sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvoľte si svoj predstavený typ sauna domu:
Využitie
Kde by ste používali saunu v interiéri alebo v exteriéri:
Strecha
Vyberte si typ strechy
Exteriérové obloženia
Drevený obklad alebo drevený šindeľ:
Dvere
Vyberte si typ dverí:
Druh materiálu
Vyberte si typ obloženia:
Materiál lavice, opierky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obloženie terasy
Vyberte si typ obloženia:
Riadič
Vyberte si typ riadenia:
Zasklenie
Vyberte si typ zasklenia:
Opcie(môžete zaznačiť aj viac)
Hviezdna obloha do infrasauny:

Ďalšie pripomienky

Zaslanie žadosti o ponuku
Ponuka je informačného charakteru. Vyžiadajte si bez záväzné a bezplatné odborné poradenstvo.