sk
Menu

Sauna domček vo vinohradníctve
Posuňte obrázok

Sauna domček vo vinohradníctve
Sauna wellness komfortný domček
Saunový dom s Himalájskou soľnou terapiou
Exteriérová sauna relax terasou
Záhradná sauna - plánovanie sauna domčeka
  • Sauna domček vo vinohradníctve
  • Sauna wellness komfortný domček
  • Saunový dom s Himalájskou soľnou terapiou
  • Exteriérová sauna relax terasou
  • Záhradná sauna - plánovanie sauna domčeka

Vo víne je pravda… v saune je zdravie…

Kombinovaný sauna domček je sauna, ktorá vyhovuje všetkým požiadavkam. Nájdete v nej nasledovné funkcie: infrasauna, fínska sauna, parná sauna a himalájska soľná terapia.

 

Sauna domček je okrem týchto vybavený so sprchou, prezliekárňou, oddychovým priestorom, kuchyňou, jedálňou, s televízorom a odúvacími sklenenými dvera.

Sauna domček vo vinohradníctve, vinohradníci v sauna domčeku

Ako sa spája vinohradníctvo so saunou, sauna domčekom? Na prvý pohľad sa nám môže zdať, že medzi vinohradníctvom a saunou, sauna domčekom neexistuje nič spoločného… Spoločných bodov je napriek tomu veľa!

 

Prvým a asi najstarším spoločným bodom je práve drevo. Proces takzvaný thermowood, ktorým sa spevňuje drevený obklad sauny, sauna domčeka, vynašli práve vinohradníci. Končeky vínnych rév sa spracovali horúcou parou na teplote, ktorá ešte nezničila drevo, tým zabezpečili, aby drevo dlho zachovalo svoju štruktúru a svoju funkciu. To isté platí aj pre drevá do sauny, sauna domčekov. Najvhodnejším dreveným materiálom pre stavbu záhradných sáun, sauna domčekov je tepelne spracovaná jelša alebo kanadský červený céder. iSauna Manufaktura používa len prvotriedne drevené materiály pre výrobu sauny,sauna domčekov.


Ďalším spoločným bodom je práve zdravie. V dnešnej dobe je už každému známym faktom, že denná konzumácia dobrého vína má blahodarné účinky na srdcovo-cievnu sústavu a na celkové zdravie. To isté platí aj pre sauny. Týždenne zopár pochodov v saune, v sauna domčeku pomáha v zachovaní zdravia, prípadne v liečení už existujúcich chorôb.

Víno pomáha pri relaxovaní, spája ľudí a spevňuje dobré vzťahy medzi ľuďmi. Víno môže hrať hlavnú rolu aj vo výletoch, v schôdzkach priateľov, v rodinných a iných udalostiach. Podobne aj sauna môže byť dôležitou súčasťou nášho každodenného života.

Sauna, sauna domček Vám uvoľní telo po vinobraní. Pomáha svalom v rýchlejšej regenerácii, a tým zvyšuje zaťažiteľnosť. Existuje lepší pocit, než po náročnom vinobraní si užívať saunovanie a pritom sa kochať v disciplinovanej vinici bez hraníc? V sauna domčeku od iSauna maufaktúry si môže každý oddýchnuť po námahách vinobrania.

Saunový dom umiestnený vo vinohradníctve je ideálnym doplnkom vinárskej turistiky, alebo teambuildingov. Priatelia, známi, členovia rodiny alebo kolegovia si môžu spolu užívať saunovanie, pričom v dobrej nálade spomínajú na udalosti a zážitky dňa. Záhradný sauna domček je perfektným záverom vínnej turistiky, ochutnávky vín, výletov alebo tréningov.

Záhradný saunový dom maximálne vyhovuje všetkým požiadavkám. Sauna domčeku nájdeme v funkcie infrasauna, fínska sauna, parná sauna a himalájsku soľná terapia. Okrem toho sú súčasťou sauna domčeka sprcha so šatňou, oddychový priestor, kuchynka s jedálňou, televízor a posuvné sklené dvere.

Ak vstúpime do sauna domčeka, prvé, čo vidíme, je pohodlná šatňa, ktorej príjemnú atmosféru zabezpečuje hviezdna obloha. V šatni sa nachádza sprcha, po saunovaní sa môžeme hneď osprchovať.

Vedľa šatne nájdeme kuchynku s malou chladničkou, ktorá je vhodná na posedenie s priateľmi a rodinou. V priestrannej jedálni a odpočívadle sauna domčeka si každý nájde svoje pohodlie.

V tomto sauna domčeku hrajú dôležitú rolu svetlá. Oranžový odtieň himalájskej soľnej steny obsahujúcej 84 minerálnych látok sa nádherne splýva s ledovým náladovým osvetlením pod lavicami. Hra plameňov imitovaného krbu ukľudňuje, hlavne keď ju sledujeme počas saunovania.

Ozajstným unikátom sauna domčeka je vstavaný Smart televízor, ktorý okrem sledovania filmov umožňuje surfovanie na internete, prečítanie mailov, prípadne jednanie.


Žiadajte si našu individuálnu cenovú ponuku a zdokonalte si svoje vinohradníctvo exkluzívnym sauna domčekom!

Tabuľka na žiadosť o ponuku/ Základné informácie označené hviezdou sú povinné!

Rozmery sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvoľte si svoj predstavený typ sauna domu:
Využitie
Kde by ste používali saunu v interiéri alebo v exteriéri:
Strecha
Vyberte si typ strechy
Exteriérové obloženia
Drevený obklad alebo drevený šindeľ:
Dvere
Vyberte si typ dverí:
Druh materiálu
Vyberte si typ obloženia:
Materiál lavice, opierky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obloženie terasy
Vyberte si typ obloženia:
Riadič
Vyberte si typ riadenia:
Zasklenie
Vyberte si typ zasklenia:
Opcie(môžete zaznačiť aj viac)
Hviezdna obloha do infrasauny:

Ďalšie pripomienky

Zaslanie žadosti o ponuku
Ponuka je informačného charakteru. Vyžiadajte si bez záväzné a bezplatné odborné poradenstvo.