sk
Menu

Luxusný saunový dom Lugano
Posuňte obrázok

Luxusný saunový dom s himalájskou liečbou
Exteriérový saunový dom, stavba sauny na majstrovskej úrovni
Rodinný saunový dom, plánovanie a realizácia
Kombinovaná exteriérová sauna, výroba sauny
Záhradný saunový dom a bazén
  • Luxusný saunový dom s himalájskou liečbou
  • Exteriérový saunový dom, stavba sauny na majstrovskej úrovni
  • Rodinný saunový dom, plánovanie a realizácia
  • Kombinovaná exteriérová sauna, výroba sauny
  • Záhradný saunový dom a bazén

Luxusný saunový dom s panoramou

 

Ponúkame tento saunový dom tomu, kto by chcel svoj dvor prememiť v sofistikovanom štýle s vysokou kvalitou na wellness záhradu.Luxusný saunový dom Lugano s použitím premiových materiálov, moderným vzhľadom, s funkciami napomáhajúcimi udržanie zdravia môže byť jedným fascinujúcim prvkom jednej wellness záhrady.

 

 

Lugano luxusný saunový dom - precízne prevedenie, prémiový zážitok zo saunovania

Sú stavitelia a sú architekti. Umelci architektúry. Sú výrobci sauny, majstry sauny a sú tí, ktorí považujú výrobu sauny za umenie. Saunamanufaktúra Infraworld je taká. Umelcom výroby sauny.

 

Lugano luxusný exteriérový saunový dom je dielom. Je dielo, ktoré je kombináciou dizajnu s funkčnosťou, pohodlie s luxusom a to všetko dokonale v súlade s prírodou.

 

Dizajn kombinovaného saunového domu dáva minimalistický štýl, jednoduché línie, kvalitné materiály, jedinečný dizajn vnútra saunového domčeka a velké sklenené plochy. Vďaka skleneným stenám saunového domu je vnútro sauny vzdušnejšie a dostaneme perfekt výhlad na krásne okolie saunového domčeka.

 

Sofistikovaná funkčnosť luxusného saunového domu sa preukáže v kombinácií infrasauny a fínskej sauny. HÍbková terapia infrasauny, potné účinky fínskej sauny a liečivá sila himalájskej soľnej terapie v jednom saunovom dome. Široká lavica sauny v tvare písnema U, umiestnenie saunovej pece a dve vchody do saunového domu zabezpečujú pre hostí najlepšiu použiteľnosť.

 

Luxus a jedinečný vzhľad saunového domu zabezpečujú podlahový rošt, opierky lavice sauny s LED podsvietením, jedinečný široký vonkajší drevený obklad sauny, viacnásobné liečivé účinky himalájskej soli so vstavanou saunovou pecou a špeciálne osvetlenie sauny. Sofistikovaná lavica, opierky a podlahový rošt saunového domu majú samo povedomú silu, ale s LED podsvietením vyvolávajú taký celkový efekt, vďaka čomu má celý saunový dom ešte špeciálnejší a vzrušujúcejší vzhľad.

 

Pohodlné saunovanie zabezpečuje priestranné vnútro saunového domu. Štyria sa vedia naraz infrasaunovať, a až osem osôb saunovať. Na špeciálnej lavici sa traja pohodlne poležiačky zmestia. Opierky umiestnené pred infrapanelmi zaisťujú prefektné držanie tela počas používania infrasauny a vysokokvalitné prírodné sauna materiály nám ďalej hýčkajú zmysly. Vzhľadom na to, že sa saunová pec nachádza v strede pri sklenenej stene, tak poskytuje nielen jedinečný vzhľad, ale sa dá aj obísť vďaka čomu je dosť veľký priestor v saunovom dome.

 

V záverečnosti Lugano saunový dom vzhľadom na zložitú funkčnosť a vďaka jedinečného elegantného štýlového vzhľadu ponúka dokonalý luxusný zážitok pre rodinu a priateľov tých majiteľov sauny, ktorí milujú kvalitu.

 


 

Vyžiadajte si svoju individuálnu cenovú ponuku na saunový dom, exteriérovu saunu, aby ste si mohli užívať zážitok čo ponúka kvalitná sauna:

Tabuľka na žiadosť o ponuku/ Základné informácie označené hviezdou sú povinné!

Rozmery sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvoľte si svoj predstavený typ sauna domu:
Využitie
Kde by ste používali saunu v interiéri alebo v exteriéri:
Strecha
Vyberte si typ strechy
Exteriérové obloženia
Drevený obklad alebo drevený šindeľ:
Dvere
Vyberte si typ dverí:
Druh materiálu
Vyberte si typ obloženia:
Materiál lavice, opierky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obloženie terasy
Vyberte si typ obloženia:
Riadič
Vyberte si typ riadenia:
Zasklenie
Vyberte si typ zasklenia:
Opcie(môžete zaznačiť aj viac)
Hviezdna obloha do infrasauny:

Ďalšie pripomienky

Zaslanie žadosti o ponuku
Ponuka je informačného charakteru. Vyžiadajte si bez záväzné a bezplatné odborné poradenstvo.