sk
Menu

Wellness saunový dom Valencia
Posuňte obrázok

Wellness saunový dom s oddychovou terasou
Luxusný saunový dom s kombinovanou saunou
Fínska sauna a infra sauna v jednom sauna dome
Kombinovaný saunový dom s himalájskou soľnou terapiou
Sauna dům, sauny na zahradu
  • Wellness saunový dom s oddychovou terasou
  • Luxusný saunový dom s kombinovanou saunou
  • Fínska sauna a infra sauna v jednom sauna dome
  • Kombinovaný saunový dom s himalájskou soľnou terapiou
  • Sauna dům, sauny na zahradu

Wellness saunový dom s oddychovou terasou

Pre tých, ktorí si chcú užiť vo vlastnej záhrade pohodlie infrasauny a fínskej sauny so soľnou terapiou, pričom sa môžu kochať v kráse okolia.

 

Odporúčame aj pre tých, ktorí radi saunujú so svojou rodinou, priateľmi a pričom chcú sledovať filmy, čítať e-maily, počúvať hudbu, používať Skype, alebo si len chcú pohodlne oddychnúť.

Wellness saunový dom so žázitkom perfektného oddychu.

Valencia je mestom umení a vied. iSauna sauna manufaktúra je zas umelcom sauny. Každú saunu navrhujeme a staviame ako jedinečné dielo, takže sme vytvorili naš luxusný saunový dom Valencia, kde sa stretáva umenie s luxusným životným štýlom, ktoré sú hlavnými prvkami sofistikovanej kvality.


Valencia exteriérový saunový dom je skutočným životným pocitom. Poskytuje pocit pohodlia, luxusu a zdravia. Pocit, že kedykoľvek môžeme využiť saunový dom so všetkým jeho luxusom vo vlastnej záhrade.

 

Plánovanie sauny a funkčnosť:

 

Jedinečnosťou tochto luxusného saunového domu sú rovné čisté línie, veľké sklenené plochy prispôsobujúce sa počasiu, alebo k našej nálade, odpočívadlo so strechou a použíté svetlá.

Exteriérová kombinovaná sauna Valencia je vybavená s terasou na odpočívanie, ktorá vyhovuje vštetkým potrebám, a tak zabezpečuje jej užívateľovi dokonalý luxus.

V kombinovanej luxusnej saune Valencia sa nachádza infrasauna s hÍbkovým tepelným účinkom, tradičná fínska sauna a Himalájska soľná terapia. Vďaka rozmerom sauny sa vedia štyria pohodlne infrasaunovať a osem osôb saunovať. Do dizajnu luxusného sauna domu dokonale zapadá lavica na mieru v minimalistickom štýle, ktorej všetky prvky nasledujú vedomé plánovanie a detailami ďalej zvyšujú kvalitu saunového domčeka a jej okolia.

Ozajstným klenotom luxusného sauna domčeka je fínska saunová pec okolo ktorej je postavená stena z himalájskej soľnej tehly. Saunová pec nielen saunu ohrieva, ale aj viacnásobne zvlýši pozitívny fyziologicklý účinok himalájskych soľnlých tehál. Osvetlené himalájske soľné steny obsahujúce 84 druhov minerálnych látok vytvoria mimoriadne čistú mikroklímu v saune, pričom svojím oranžovlým odtienom sú ukľudňujúce na náš organizmus.

Vynimočnosť luxusného exteriérového kombinovaného sauna domu určujú svetlá. Atmosféru sauny dáva led podsvietenie presvitajúce sa z operky a zvlýšeného podlahového roštu so zabudovanou hviezdnou oblohou v strope sauny. Vplyvom teplých farieb prenikajúcích sa cez lavicu v minimalistickom štýle a svetiel hvieznej oblohy sa stane saunovanie vzrušujúcejším a pamätnejším zážitkom.

Špecialitou sauna domu je odpočívadlo ohraničené tienovanými sklenenými stenami s imitovaným krbom a Smart televízorom. Hra plameňov imitovaného krbu ukľudňuje či ho sledujeme zo sauny, alebo z odpočívadla. Smart TV je televízor s internetovou funkciou. Môžete ho použiť pre dokončenie práce, počúvanie hudby, sledovanie filmov alebo na prelistovanie rodinného foto albumu.

Valencia luxusný sauna dom s krytou a otvorenou relaxačnou terasou a špeciálnou kombinovanou saunou poskytne skutočný premium pocit a pohodlie.

Používajte Valencia luxusný saunový dom so svojou rodinou a priatelmi, vychutnajte si exkluzívny zážitok spĺňajúci všetky požiadavky.

 


 

Ak chcete jedem premium wellness saunový dom pre svoju rodinu, vyžiadajte si svoju cenovú ponuku cez nasledový formulár:

Tabuľka na žiadosť o ponuku/ Základné informácie označené hviezdou sú povinné!

Rozmery sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvoľte si svoj predstavený typ sauna domu:
Využitie
Kde by ste používali saunu v interiéri alebo v exteriéri:
Strecha
Vyberte si typ strechy
Exteriérové obloženia
Drevený obklad alebo drevený šindeľ:
Dvere
Vyberte si typ dverí:
Druh materiálu
Vyberte si typ obloženia:
Materiál lavice, opierky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obloženie terasy
Vyberte si typ obloženia:
Riadič
Vyberte si typ riadenia:
Zasklenie
Vyberte si typ zasklenia:
Opcie(môžete zaznačiť aj viac)
Hviezdna obloha do infrasauny:

Ďalšie pripomienky

Zaslanie žadosti o ponuku
Ponuka je informačného charakteru. Vyžiadajte si bez záväzné a bezplatné odborné poradenstvo.