sk
Menu

Saunový dom
Posuňte obrázok

saunový domček
sauna dom
wellness sauna dom na mieru
záhradný sauna dom
sauna s oddychovým priestorom
sauna s barovým pultom
wellness sauna dom
sauna na mieru
záhradny sauna dom na mieru
sauna domček srelax miestnosťou
exteriérový sauna dom
domáca sauna
exkluzívne drevené obloženie
sauna s himalájskou soľou
kombinovaná sauna
fínska sauna a infra sauna
sauna s reflexným sklom
wellness terasa
sauna dom s bazénom
saunové domy na mieru
sauna dom s wellness terasou
sauna wellness domček na mieru
sauna wellness doma
projektovani 3D sauna domu
projektovanie a realizácia sauna domčeku
 • saunový domček
 • sauna dom
 • wellness sauna dom na mieru
 • záhradný sauna dom
 • sauna s oddychovým priestorom
 • sauna s barovým pultom
 • wellness sauna dom
 • sauna na mieru
 • záhradny sauna dom na mieru
 • sauna domček srelax miestnosťou
 • exteriérový sauna dom
 • domáca sauna
 • exkluzívne drevené obloženie
 • sauna s himalájskou soľou
 • kombinovaná sauna
 • fínska sauna a infra sauna
 • sauna s reflexným sklom
 • wellness terasa
 • sauna dom s bazénom
 • saunové domy na mieru
 • sauna dom s wellness terasou
 • sauna wellness domček na mieru
 • sauna wellness doma
 • projektovani 3D sauna domu
 • projektovanie a realizácia sauna domčeku

Neustále zbierame inšpiráciu, pretože práve to poháňa naše inovatívne myslenie a sviežu kreativitu. Z tohto procesu sa rodí jedinečný štýl našich sáun a saunových domov.


Sme radi, že sa nám podarilo vytvoriť moderný a zároveň autentický obytný a wellness dom na mieru, ktorý je viacgeneračný a využiteľný v súlade s potrebami našich klientov a duchom doby.


Či ste súkromná osoba alebo hotel, pomôžeme vám nájsť najlepšie riešenie vďaka našimi individuálnymi nápadmi, dizajnom a v neposlednom rade aj vďaka našim jedinečným ponukám.

 

Viac než wellness saunový dom: prémiový životný pocit

20 ROKOV SKÚSENOSTÍ – Unikátny zážitok rodinnej wellness-sauny


Náš vracajúci sa spokojný zákazník nás navštívil v našej saunovej manufaktúre v srdci Szigetközu v Dunaszegu so svojím jedinečným nápadom. Na začiatku rozhovoru sme ešte diskutovali o realizácii vonkajšej gril-kuchyni a potom sme sa počas viachodinového rozhovoru dostali k skutočným, dávnym snom rodiny: komplexný dom s rozlohou 180 m2, ktorý je viac než wellness saunový dom a spĺňa všetky potreby rodiny a priateľov.


Po dvojmesačnej fáze plánovania sa sen stáva skutočnosťou.


Zdravý životný štýl a šport zohrávajú v živote rodiny veľkú rolu. V budove sa nachádza unikátna himalájska soľná kabína, ktorá vytvára nielen krásny povrch, ale aj zdravú a liečivú jaskynnú klímu. Jedinečné, ergonomicky vytvorené lavice v soľnej kabíne zaisťujú pohodlný a liečivý odpočinok. Infražiariče sú integrované aj do ergonomických lavíc, takže detoxikáciu môžeme ešte zvýšiť pomocou hĺbkového hrejivého účinku infrasauny.

.
V priestore kombinovanej sauny si priaznivé účinky horúcej fínskej sauny a detoxikačné účinky infrasauny môže vychutnať aj širšia rodina a partia priateľov. V kombinovanej saune je umiestnená aj himalájska soľná stena postavená okolo saunovej pece, ktorá ešte intenzívnejšie pôsobí na dýchacie cesty a pokožku.  Po saunovaní je osvieženie zabezpečené vo vodnom bloku, kde si v pohodlnej šatni možno odložiť uteráky, župany a saunové oleje potrebné na saunovanie.


Z hľadiska interiérového dizajnu v súlade s architektonickým trendom prostredia dominujú prírodné tóny a textúry, vznikajú formálne praktické a elegantné riešenia. Vo vnútorných spoločenských priestoroch sme použili jedinečne navrhnuté drevené obklady stien z kanadského červeného cédra I. triedy so skrytým LED osvetlením. Jedinečne navrhnuté drevené obklady stien a skryté osvetlenie pokračujú až po strop a tvoria tým s interiérom celok. Prvky z masívneho kanadského červeného cédra sú kombinované s thermowood jaseňom. Použitím čokoládovohnedého thermowood jaseňa sme dosiahli prirodzený kontrast medzi drevenými obkladmi stien. Barové pulty z masívneho dreva vytvorené na mieru sledujú línie dizajnových prvkov.


Po prechode do spoločenskej relaxačnej miestnosti sme navrhli mediálne steny na mieru, ktoré ešte viac posilňujú vzťah masívneho dreveného obkladu s blízkosťou k prírode. Individuálne mediálne steny z kanadského červeného cédra sú vhodné na inštaláciu televízorov, zvukových projektorov a inej spotrebnej elektroniky v interiéri aj exteriéri.


Jedným z dôležitých miest pre väčšie stretnutia rodiny a priateľov je kuchyňa, kde sme vytvorili kuchynský ostrovček s priestrannou jedálňou.


Vďaka vedomému dizajnu sa nám podarilo vytvoriť jedinečný svet interiéru, v ktorom sa do popredia dostávajú obkladové vložky z masívneho dreva a fasádne otvory. Keďže cieľom staviteľov bolo zníženie energetickej náročnosti budovy, veľký dôraz sme kládli na tepelnú izoláciu budovy a hliníkových otvorov s 3-vrstvovým zasklením. Reflexné trojvrstvové zasklenie s tónovaním vo farbe supersilver grey s reguláciou slnečného žiarenia znižuje náklady na klimatizáciu, poskytuje súkromie a vytvára vysokú úroveň pohodlia pre obyvateľov budovy.  Prívod čerstvého, na kyslík bohatého vzduchu a odvod spotrebovaného? vzduchu zabezpečujeme inštaláciou špeciálnej vzduchotechniky. Na zvýšenie komfortu bolo nainštalované elektrické podlahové kúrenie Magnum a strešná klimatizácia. Význam terás sa jednoznačne zvyšuje, pričom ich estetický účinok je tiež výrazný. Kombinácia krytých, tienených, chránených a otvorených priestorov pretvorí obytnú a wellness budovu ešte jedinečnejšou. O plné načerpanie energie sa okrem vonkajšej jedálne postará aj vírivka na terase. V jedinečnom prístrešku je nainštalované náladové osvetlenie LED s ochranou IP a zvukový systém. Ďalšie možnosti športového vyžitia pre deti aj dospelých poskytuje ihrisko na padbol a bazén vedľa budovy.  Napriek veľkým rozmerom má budova optimálne pomery a vďaka použitiu prírodných materiálov zapadá do okolia. Estetický dizajn si vyžadoval dôkladnú starostlivosť o detaily.


Neustále zbierame inšpiráciu, pretože práve to poháňa naše inovatívne myslenie a sviežu kreativitu. Z tohto procesu sa rodí jedinečný štýl našich sáun a saunových domov.


Sme radi, že sa nám podarilo vytvoriť moderný a zároveň autentický obytný a wellness dom na mieru, ktorý je viacgeneračný a využiteľný v súlade s potrebami našich klientov a duchom doby.


Či ste súkromná osoba alebo hotel, pomôžeme vám nájsť najlepšie riešenie vďaka našimi individuálnymi nápadmi, dizajnom a v neposlednom rade aj vďaka našim jedinečným ponukám.


Ak uvažujete o saune na mieru, vonkajšom saunovom domčeku alebo wellness domčeku na súkromné alebo komunálne použitie, kontaktujte náš projekčný tím alebo buďte našim hosťom v našej manufaktúre v Dunaszegi a presvedčte sa o špičkovej kvalite, ktorú reprezentujeme.


Sme presvedčení, že naše odborné znalosti môžu prispieť k Vášmu úspechu!


iSauna Design Home - Viac než saunový domček / iSauna Design Home - Maximálna kvalita života s exkluzívnou realizáciou

Tabuľka na žiadosť o ponuku/ Základné informácie označené hviezdou sú povinné!

Rozmery sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvoľte si svoj predstavený typ sauna domu:
Využitie
Kde by ste používali saunu v interiéri alebo v exteriéri:
Strecha
Vyberte si typ strechy
Exteriérové obloženia
Drevený obklad alebo drevený šindeľ:
Dvere
Vyberte si typ dverí:
Druh materiálu
Vyberte si typ obloženia:
Materiál lavice, opierky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obloženie terasy
Vyberte si typ obloženia:
Riadič
Vyberte si typ riadenia:
Zasklenie
Vyberte si typ zasklenia:
Opcie(môžete zaznačiť aj viac)
Hviezdna obloha do infrasauny:

Ďalšie pripomienky

Zaslanie žadosti o ponuku
Ponuka je informačného charakteru. Vyžiadajte si bez záväzné a bezplatné odborné poradenstvo.