sk
Menu

Luxusnỳ wellness saunovỳ dom Monaco
Posuňte obrázok

Monaco wellness saunovỳ dom
saunovỳ dom so sprchou, kuchynkou
saunovỳ dom so zážitkom kombinovanej sauny
Luxusnỳ saunovỳ dom s vyhrievanou terasou
Wellness premium saunovỳ dom
  • Monaco wellness saunovỳ dom
  • saunovỳ dom so sprchou, kuchynkou
  • saunovỳ dom so zážitkom kombinovanej sauny
  • Luxusnỳ saunovỳ dom s vyhrievanou terasou
  • Wellness premium saunovỳ dom

Rodinný komfortný luxusný saunový dom

Každý, kto miluje skutočný luxus a komfort, rád by chcel byt hluchu sveta a chce sa v pokoji relaxovať spĺňa všetky požiadavky tento sellness saunový dom.

Saunový dom obsahuje kombinovanú saunu s nasledovnými funkciami. Fínska sauna, infra sauna, himalájska soľná terapia, prezliekáreň, sprcha, oddychová terasa s jedálňou, mini kuchynku, zabudovaný smart televízor a etanolový krb.

Monaco luxusný saunový dom uspokojí všetky potreby rodinného wellnessu

V Monacu cítit luxus a lesk v celej krajine: nové luxusné autá, starobylé budovy, zvláštna atmosféra. Monaco nám pripomína bohatstvo a luxusnỳ životnỳ štỳl. Vďaka absolútne kvalitnỳm materiálom, profesionálnej realizácie, extra funkciam a unikátného štỳlového dizajnu. Náš najnovší luxusnỳ exteriérovỳ saunovỳ dom je vytvorenỳ tiež v tejto nálade.


Čoraz častejším funkčnỳm a stavebnỳm prvkom rodinnỳch domov a záhrad s nádhernỳm vỳhľadom su luxusné saunové domy. Je to preto, lebo všetko sa nachádza v ňom na jednom mieste čo dopÍňa a robí dokonalỳm pôžitok zo sauny a zabezpečuje luxusnỳ životnỳ pocit. Naši zákaznici majú radi ak saunovanie im zabezpečuje kompletnú seaunsu, s kúpaním, oddychom a zábavnỳmi programami. Monaco luxusnỳ saunovỳ dom je také miesto, v ktorom rodina a priatelia môžu stráviť celỳ deň.Náš najnovší luxusnỳ saunovỳ dom Monaco sme vytvorili s dohliadnutím na potreby naších premium zákazníkov. Tento kombinovaný saunovy dom maximálne vyhovuje všetkým požiadavkám. Nájdeme v ňom funkciu infrasauny, fínskej sauny, parnej sauny a himalájsku soľnú terapiu. Okrem toho sú jeho súčasťou sprcha so šatňou, oddychový priestor, kuchynka s jedálňou, Smart televízor s imitovanym krbom a mobilné, posuvné sklené steny s tieniacou technikou.Predstavte si klenot svojej záhrady takỳm koplexnỳm riešením, kde sa funkcia luxusnej sauny stretáva s pohodlím Vášho domu. Keď vstúpite do saunového domu Monaco, tak sa dostanete na priestrannú terasu s panoramou. Pred tỳm, akoby ste začali saunovať sa viete pohodlne pripraviť v šatni so vstavanou skriňou a sprchou, ktorej príjemnú atmosféru zabezpečuje hviezdna obloha.V saunovom dome Monaco hrajú svetlá dôležitú rolu. Oranžový odtieň himalájskej soľnej steny obsahujúcej 84 minerálnych látok sa nádherne splýva s ledovým náladovým osvetlením pod lavicami. Hra plameňov imitovaného krbu sauna domu ukľudňuje, hlavne keď ju sledujeme počas saunovania. Skryté svetlá, tlmené intímne osvetlenie a imitovanỳ krb saunového domu slúžia pre dokonalú relaxáciu a luxusny zážitok.Ozajstným unikátom sauny je vstavaný Smart televízor, ktorý okrem sledovania filmov umožňuje surfovanie na internete, prečítanie mailov, prípadne jednanie. Smart TV je televízor s internetovou funkciou. Môžete si stiahnúť hudbu a filmy, držať webovú konferenciu, používať Skype, prezerať is rodinné fotky, alebo si stiahnúť hry a hrať sa. Môže byť nástrojom pre prácu, pre Vašu zábavu, alebo pre upútanie pozornosti detí.Terasa sauny je v priamom spojení s kuchyňou vybavenou s mini chladničkou, ktorá je vhodná pre stretnutia s rodinou a s priatelmi. Počas sauna seansov nemusíte ísť do domu, lebo po vystúpení zo sauny si môžete naliať občerstvenie, umyť si ovocie, alebo si pripraviť koktejl. Priestranná jedáleň saunového domu a odpočívadlo zabezpečujú pohodlie pre každého.


Monaco luxusnỳ saunovỳ dom môže byť dokonalou časťou takỳch domovov, kde majitelia majú radi kvalitné materiály, unikátny štỳlovỳ vzhľad a všetky prvky relaxačného komfortu. Majú radi spoločenskỳ život a chceli by si doma pohostiť svoju rodinu a priateľov obdarujúc ich zážitkom wellnessu.

 


 

Ak chcete vlastnỳ luxusnỳ wellness saunový dom, tak si vyžiadajte svoju cenovú ponuku cez nasledovnỳ formulár:

Tabuľka na žiadosť o ponuku/ Základné informácie označené hviezdou sú povinné!

Rozmery sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvoľte si svoj predstavený typ sauna domu:
Využitie
Kde by ste používali saunu v interiéri alebo v exteriéri:
Strecha
Vyberte si typ strechy
Exteriérové obloženia
Drevený obklad alebo drevený šindeľ:
Dvere
Vyberte si typ dverí:
Druh materiálu
Vyberte si typ obloženia:
Materiál lavice, opierky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obloženie terasy
Vyberte si typ obloženia:
Riadič
Vyberte si typ riadenia:
Zasklenie
Vyberte si typ zasklenia:
Opcie(môžete zaznačiť aj viac)
Hviezdna obloha do infrasauny:

Ďalšie pripomienky

Zaslanie žadosti o ponuku
Ponuka je informačného charakteru. Vyžiadajte si bez záväzné a bezplatné odborné poradenstvo.