sk
Menu

O naších iSauna domčekoch hovorili – Pre nás je dôležitá Vaša mienka!

 

Szauna gyártás Szlovákia Ján Kováč - 2023

 

Pri dizajne iSauna ide o detaily. Môj saunový domček na mieru je jedinečný. Každý, kto ho uvidí, si ho zamiluje!

Szauna gyártás Szlovákia Lucia Vargová - 2023

 

Svoju infrasaunu som navrhol s iSauna Design a milujem každú minútu. Dizajn, funkčnosť a celý zážitok sú jednoducho úžasné.

 Benjamin Schmidt - 2023

 

Tím iSauna Design odpovedal na všetky moje otázky a pri navrhovaní sauny zohľadnil všetky moje želania. Výsledok? Skutočná svätyňa v mojej vlastnej záhrade!

  Johanna Weber - 2023

Vždy som chcel mať vlastnú saunu a iSauna Design mi to umožnila. Celý proces - od návrhu až po výstavbu - bol prvotriednym servisom.

Szauna gyártás Szlovákia Peter Baláž - 2022

 

Kúpa sauny bola vážnou investíciou a iSauna Design splnila moje očakávania v každom ohľade. Skúsenosti a zákaznícky servis sú bezkonkurenčné.

 Claudia Lehmann - 2022

 

Saunové domčeky od iSauna Design sú nielen estetické, ale aj mimoriadne funkčné a pohodlné. Nová úroveň zážitku zo saunovania!

 Tobias Meyer - 2022

 
Moja sauna je klenotom mojej záhrady, a to určite vďaka majstrovskej práci a pozornosti spoločnosti iSauna Design. Ďakujem za splnenie môjho sna!

 Caroline Schwarz - 2021

 

Vždy som veril, že kvalita stojí za tú cenu. Všetky výrobky iSauna Design odrážajú túto filozofiu. Naše sauny sú pôsobivé, a to tak kvalitou, ako aj dizajnom.

 Andreas Hoffmann - 2020

 

Spoločnosť iSauna Design venovala úžasnú pozornosť najmenším detailom a splnila každé moje želanie. Hotová sauna je jednoducho očarujúca.

Szauna gyártás Szlovákia Katarína Mikulášová - 2019

 

Ak hľadáte saunu, ktorá spája eleganciu a funkčnosť, iSauna Design je tou najlepšou voľbou. Jedinečný dizajn, prvotriedna kvalita.

Szauna gyártás Szlovákia Milan Rusnák - 2019

 

Nikdy som si nemyslel, že uvidím takú krásnu saunu vo vlastnej záhrade. Dizajn iSauny prekonal všetky moje očakávania.

 

Szauna gyártás Magyarország Kléner Tamás - 2015

 

„Po dlhom rozmýšľaní sme sa s mojou rodinou rozhodli pre premium sauna domček Lugano. Máme radi zimné fínske saunovanie spojené s jedným-jedným snehovým kúpeľom. Takto nás už panoramatické zasklenie sauna domčeka Lugano pripraví na osviežujúci pocit pohľadom zo sauny na zimnú záhradu. Nakoľko je to kombinovaný sauna domček i naše deti si vedia užiť priaznivé účinky funkcie infra sauny."

 

Szauna gyártás Svájc Thomas Voormann - 2015

 

„Minulý rok na jeseň sme s mojou manželkou ukončili obnovenie záhrady pri našom rodinnom dome. Pracovali sme na vytvorení jednej modernej wellness záhrady, ktorú sme chceli tento rok zdokonaliť s kombinovaným sauna domčekom. Pri iSauna manufaktúre sme našli pre nás najvhodnejšie riešenie, pretože v pomere cena a kvalita ponúkli veľmi vysokú úroveň. Okrem toho obloženie a lavice v minimalsitickom štýle sem našli len u nich. Vysledok je dokonaly. Naša záhrada je už ozajstná sauna wellness záhrada. Ďakujeme!”

 

Szauna gyártás Németország Alexander Schulze - 2014

 

„Už sme sa s mojou rodinou vzdali domáceho saunovania, pokial sme nenašli výrobcu sauny iSauna manufakturu. Náš byt má dosť špecifický balkón, kde sme chceli postaviť jednu klasickú fínsku saunu. Vyhľadali sme viacero výobcov sauny a nevideli nádej na zrealizovanie našej sauny do exteriéru. Na stránke saunahertellung.de sme našli tím iSauna manufaktury, kde s viacero sauna referencií sme videli, že pre nich nie je nemožné. Už počas premeraní miesta mali také dobré nápady, že sme vedeli, našli sme svoje miesto. O niekoľko mesiacov sa náš balkón doplnil o jednu perfektú fínsku sanu, ktorú odvtety s veľkou radosťou používame."

 

Szauna gyártás Magyarország Pintér Ferenc - 2014

 

„Nás víkendový domček je i naším druhým domovom, kde sme zvykli stráviť celé leto i časť zimy. Napriek tomu, že je svahový terén sme si chceli dať postaviť jeden kompletný wellness sauna domček. Vieme, toto nie je jednoduchá úloha. Pracovníci iSauna manufaktury nás už počas premeraní daností miesta úplne oboznámili s možnosťami a podmienkami sauna domčeka. Pomohli v našej práci s kompletný plánom betónového základu, a svojou precíznou prácou nás svah premenili na kompletnú wellness terasu.”

 

Szauna gyártás Szlovákia Alena Kovač - 2014

 

„Vďaka našej práci sme málo doma, ale keď sme doma, tak trávime najviac času s oddychom. Minulý rok v októbri sme si doplnili svoju záhradu s jedným iSauna Garden fínským sauna domčekom. Nakoľko náš sauna domček je vybavený s riadičom najnovšieho vývoja, takto keď dorazíme domov nemusíme čakať na predhriatie sa sauny. Po namáhavom dni už cestou domov si môžeme zapnút saunu cez smart telefón, hoci i na viacero kilometrov. Keď dorazíme domov už nás doma čaká príjemný potný kúpeľ.”

 

Szauna gyártás Ausztria Alexander Brunner - 2014

 

„V priamom susedstve našho záhradného bazénu sme plánovali umiestnenie wellness sauna domčeka so sprchou, kde sa môžeme ochladiť v príjemne studenej vody po použití sauny a sprchy. Záhradu nášho rodinného domu stredomorského štýlu sme si tiež zariadili v podobnom štýle, odsúvacia strecha bazénu a sauna domček podobného charakteru. Zvolili sme sme si sauna domček Delux Family od iSauna sauna maufaktury. Sauna domček svojím klasickým štýlom prefektne zapadá do našej wellness záhrady, pritom je v nej použitá najnovšia sauna technológia, ktorá predstavuje moderné pohodlie."


Aj Vy sa chcete pridať k táboru spokojných majiteľov iSauna sauna domčeka?

Vyžiadajte si našu individuálnu cenovú ponuku na Vašu individuálnu saunu na mieru. Naši kolegovia Vám pomôžu nájsť najlepšie riešenie sauny, sauna domčeka do Vášho domovu sauna záhrady, na Vašu wellness terasu:

Tabuľka žiadosť o ponuku/ Základné informácie označené hviezdou sú povinné!

Rozmery sauny
cm
cm
cm
Typ sauny
Zvoľte si svoj predstavený typ sauna domu:
Využitie
Kde by ste používali saunu v interiéri alebo v exteriéri:
Strecha
Vyberte si typ strechy
Exteriérové obloženia
Drevený obklad alebo drevený šindeľ:
Dvere
Vyberte si typ dverí:
Druh materiálu
Vyberte si typ obloženia:
Materiál lavice, opierky, podlahového roštu
Vyberte si typ materiálu lavice:
Obloženie terasy
Vyberte si typ obloženia:
Riadič
Vyberte si typ riadenia:
Zasklenie
Vyberte si typ zasklenia:
Opcie(môžete zaznačiť aj viac)
Hviezdna obloha do infrasauny:

Ďalšie pripomienky

Zaslanie žadosti o ponuku
Ponuka je informačného charakteru. Vyžiadajte si bez záväzné a bezplatné odborné poradenstvo.