sk
Menu


Pripojte sa k nášmu medzinárodnému partnerského programu. Pozrite si podrobnosti:

  • Zdroje
  • Zodpovednosti
  • Možnosti rastu
  • Spôsob prihlásenia
Čo dostanem ja?

Čo dostanem ja?

Špeciálne zľavy pre partnerov

Predajcovia iSauna manufaktury dostanú špeciálne zľavy s cien štandardných a individuálnych sauna kabín, sauna domčekov.

Profesionálna webová stránka a online marketing

iSauna manufaktura prevádzkuje vo viacerýchkrajinách pre svojich partnerov optimalizované stránky na vysokej úrovni so silnymi pozíciámi v Google vyhľadávaci s mnohými referenciami a informačnymi materiálmi. Na stránkach môžu byť umiestnenyý predajcovia so svojou adresou a kontaktom.

.

Produkty certifikované medzinárodným TÜV

iSauna manufaktuá plánuje a vyrába na základe individuálnych predstáv luxusné sauna kabíny špičkovej kvality. Toto všetko dokazuje i náš medzinárodnyýcertifikát TÜV s čím sa mčže pýšiť v Maďarsku len firma Infraworld Kft. tj. iSauna manufaktura.

Školenie a informačné materiály produktov

Partneri počas spolupráci dostanú rozsiahle znalosti o produktov, kotré im odovzáde v digitálnej forme, aby svojich klientov vedeli komplexne informovať počas svojich predajoch.

Vynikajúce možnosti rastu

Ak postupom sa stanente iSauna Najlepším Partnerom, tak si môžete vychutnať ďalšie výhody, takto vďaka unikátnym marketingovým materiálom a špeciálne tvoreným cenovovým ponukám budú Vasi zákazníkci v úzkom vzťahu s Vami.

Viacjazyčná zákaznícka služba, podpora

Po pripojení sa do nášho programu každému novému parterovi pomôžeme od prvých krokoch po vyriešeniu problémov zákazníkov. Toto všetko v nemeckom, anglickom, slovenskom, českom, francúzkom a maďarskom jazyku.

Zahraničny dovoz na základe individuálnych potrieb s uvedením do prevádzky.

V záujme zníženia miestnych prác naše sauny, sauna domčeky sú zmontované a vo forme veľkých elementov ich berieme na miesto buď cestou alebo námornou dopravou.

Technické vykresy, 3D plány o vyrobe

Pre našich sauna predajcov ponúkame pomoc takými špeciálnymi službami ako sú individuálne technické výkresy o saunách, sauna domčekoch, plány základov a realistické 3D plány.

Aké sú Vaše očakávania odo mňa?

Aké sú Vaše očakávania odo mňa?

Vytvorenie a zariadenie showroomu

Pri distribúcií premiových výrobkoch je nevyhnutné vytvorenie priamého kontaktu medzi zákazníkom a produktom, hľavne pred kúpou, S tým viete pomôcť svojmu zákazníkovi pri rozhodovaní sa. K tomuto je potrebný showroom, kde viete predstaviť vybraté iSauna sauny.

Poskytovanie služieb, informácie o zákazníkoch

Môžete vyniknúť s takými kontaktmi a informačnými zariadeniami ako je napr. iSauna live chat komunikácia cez našu stránku. Takto viete ľahšie udržiavať kontakt so svojími zákazníkmi.

Spravovanie cenových ponúk, individuálnych tvorení cien

Naši vysoko kvalifikovaní pracovníci pomôžu partnerom čo najrýchlejšie pripraviť ponuku s doplňujúcim materiálom, pri ktorej tvorbu konečnej ceny necháme na naších partnerov, tak vedia udržať v dinamike proces uzavretia obchodu.

Prítomnosť na výstavách, zastúpenie

Je dôležité, aby poznali i náších partnerov, a preto ich podporujeme na vysokej úrovni na prítomnosti rôznych výstavách.

Získanie nových zákazníkov, spravovanie už jestvujúcich zákazníkov

Ak chcete vybudovať úspešnú firmu na zastúpenie firmy iSauna manufaktury, tak je veľmi dôležité s využitím svojej odbornosti vyhľadanie možností predaja a aby ste nadviazali nové kontakty s využitím miestnej siete, rozširovaním svojich kontaktov.

Rastite s výnimočnými možnosťami pre partnerov iSauna manufaktury.

Rastite s výnimočnými možnosťami pre partnerov iSauna manufaktury.

Neustále rozširujúci sa výber produktov

Vďaka nášmu kreatívnému tímu sa rozširuje náš výber sauny, sauna domčekov s najnovších vývojov, a takto pravidelne vie ponúkať novinky pre zákazníkov.

Neustále sa vyvíjajúce technické zázemie.

iSauna manufaktura dohliada nielen na módu, ale i na vývoj technológie a tak prináša čo najviac zo zážitku saunovania. Stavia svoje sauny s novými riadičmi na múdry telefón, a so sauna pieckami, infra panelmi špičkovej kategórie.

Výrobky, ktoré sledujú najnovšie trendy, dizajn

Tím projektantov iSauna manufaktury sledovaním najnovších trendov a nepretržitým výskumom trhu plánujú neustále sa rozširujúci výber produktov.

Dokonca i regionálna výhradnosť

Spoločný úspech je záujmom náš všetkých. Pre naších partnerov, preto zabezpečujeme regionálnu výhradnosť aj tým zvyšujúc ich úspesnosť.

Ako sa môžem stať partnerom?

Ako sa môžem stať partnerom?

Prihlásenie sa do programu

Nemusíte nič iné spraviť, než vyplníte registračný formulár a zaslať e-mailovú adresu na info@szaunagyartas.hu.

Úspešné vyšetrenie firmy

Zašleme Vám e-maili našu anketu ohľadom fungovania Vašej firmy. V prípade, že Vaša firma vyhovuje kritériam nezostáva nič iné, než uavrieť zmluvu medzi sebou.

Stiahnutie prihlasovacieho formulára pre predajcu